«Захід-Холдинг» на варті безпеки GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017

28.11.2017

Кожен масовий захід вимагає ґрунтовної підготовки з боку організаторів. Важливою є правильність вибору команди і партнерів, які б взяли на себе конкретні вузькоспеціалізовані сектори роботи, і видали б в них відмінний, професійний результат. Винятком не є і GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017, який пройшов 29 жовтня.

Це вже не перший біговий марафон, організований у Львові, але в цьому році число учасників помітно зросло. Для того, щоб випробувати свої можливості в напівмарафоні, в культурну столицю України прибуло 2250 осіб з двадцяти п'яти країн. Щоб іноземні гості і жителі країни, відчували себе комфортно і захищено на заході, в цьому році було вирішено крім поліцейського супроводу, підключити нашу охоронну компанію «Захід-Холдинг». Фахівці виїхали на місце проведення напівмарафону за день до заходу і встановили все необхідне обладнання, яке забезпечило повну безпеку кожного учасника. Сучасні засоби захисту були націлені не тільки на те, щоб учасник міг безперешкодно пробігти від старту і до фінішу, а й фіксували спірні ситуації і порушення, які могли б вплинути на результат змагання.

Окрім рішення про встановлення електронного обладнання, було вирішено встановити фізичну охорону по всьому периметру бігової зони. Але і на цьому вклад «Захід-Холдингу» не обмежився. Група співробітників компанії безпосередньо брала участь в марафоні, для того, щоб оперативно виправляти непередбачені ситуації, а також для надання допомоги учасникам забігу.

За підсумком, напівмарафон пройшов позитивно і безпрецедентно, і організатори і учасники залишилися задоволеними, а головне - неушкодженими. Гості України змогли гідно оцінити професійну підготовку та гостинність нашої країни. Компанія «Захід-Холдинг» мала велику честь допомогти зробити цей захід цікавим і незабутнім, яким він, власне, і вийшов.

Поділіться новиною з друзями
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від Захід-Холдингу
Ваш емейл