Види сигналізації. Як зробити розумний вибір?

28.02.2019

Охоронна сигналізація повинна вчасно зреагувати на загрозу і оповістити про факт проникнення стороннього на об'єкт, що охороняється. Це забезпечить безпеку квартири, будинку або дачі та збереження майна.

Існують наступні типи систем безпеки:

· автономна — відлякує зловмисника гучного сиреною або світловим оповіщенням привертає увагу, всі рішення про врегулювання ситуації бере на себе власник нерухомості;

· пультова — сигнал надходить на центральний пульт охорони, після чого на місце виклику виїжджає група швидкого реагування.

У першому випадку власнику доведеться повністю нести відповідальність за усунення екстреної ситуації. Це означає, що оперативно реагувати, при необхідності викликати поліцію доведеться вам. У другому випадку за врегулювання ситуації відповідають професіонали. Приміщення знаходиться під контролем протягом 24 годин на добу.

Зверніть увагу на надійність і якість роботи обладнання. Техніка не повинна плутати зловмисника з твариною, радіаторами опалення або шторами. Якщо в будинку знаходяться вихованці, використовуйте датчики з імунітетом до домашніх тварин. Вони не спрацьовують на переміщення об'єктів вагою до 25 кг. Врахуйте ємність акумулятора. Це важливо, особливо при перепадах напруги.

Існує два варіанти систем: дротова і бездротова. Перша підійде для великих приміщень, а також якщо вони знаходяться в стадії ремонту. Бездротова система мобільна, дозволяє переміщати датчики на нові локації. Вона не порушить зовнішній вигляд кімнат. Але сигнал можуть зменшувати металеві конструкції, стіни. Ось чому важливо довірити монтаж професіоналам.

Формуючи систему безпеки, не обійтися без датчиків. Прилади спрацьовують на рух, розбиття вікна, відкриття дверей/вікон. Крім цих пристроїв можна використовувати додаткові датчики витоку газу і затоплення.

Вся інформація з датчиків акумулюється в приймально-контрольному приладі. Для управління системою призначена клавіатура.

Охоронна сигналізація забезпечить надійний захист мешканцям та збереження майна. Чим більше датчиків різних типів використовується в системі, тим краще. Передача сигналу по двох каналах — інтернет, GSM — також є перевагою. Використання мобільного додатку спростить управління.

Компанія «Захід-Холдінг» розробить проект системи безпеки і підбере оптимальне обладнання, яке гарантуватиме безпеку житлового будинку.

Поділіться новиною з друзями
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від Захід-Холдингу
Ваш емейл