Відеоспостереження за домашнім персоналом

12.12.2018

Прихована камера, датчик руху — ефективний інструмент у боротьбі з грабіжниками. Обладнання, що входить до складу охоронної системи, запобіжить злому з проникненням сторонніх на об'єкт. Комплекс відстежує обстановку безперервно, в екстреному випадку тривожний сигнал від приладів надходить на центральний пульт охорони, після чого наряд групи швидкого реагування оперативно виїжджає на місце виклику.

Крім безпосередньо охоронної функції, відеоспостереження може застосовуватися в побутових цілях. З його допомогою можна спостерігати за домашнім персоналом. Прихована камера спостереження за нянею дозволить проконтролювати роботу людини, якій батьки довірили життя своєї дитини. Користувачі будуть в курсі того, як няня виконує свої обов'язки, чи приходять до неї сторонні. Крім того, поведінка власної дитини може також контролюватися за допомогою камер.

Якщо будь-які порушення мали місце, прихована камера для спостереження за нянею зафіксує ці факти. Надалі їх можна використовувати в якості речового доказу. Також обладнання застосовується, коли на об'єкті ведеться ремонт. Таким чином можна стежити за роботою будівельників, раціональним використанням матеріалів.

Відеокамери можуть бути встановлені відкрито і приховано. Незалежно від способу ведення зйомки всі домочадці і персонал повинні знати про відеозапис. Навіть за такої умови наявність камер дисциплінує співробітників.

Доступ до записів можливий за допомогою будь-якого цифрового гаджета, ноутбука при наявності доступу до інтернету. Зробити це можна з будь-якої точки.

Прихована камера няня — це ефективна превентивна міра. З її допомогою користувач завжди буде мати докази, що підтверджують факт порушень.

Фахівці компанії «Захід-Холдінг» допоможуть підібрати тип камери, проконсультують з приводу монтажу, щоб обладнання охоплювало максимальну площу і не було так званих «мертвих зон». Ми виконаємо установку пристроїв, налаштування. Довіривши свою безпеку нам, ви можете розраховувати на якісну сучасну техніку і оперативне реагування в екстрених ситуаціях.

Поділіться новиною з друзями
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від Захід-Холдингу
Ваш емейл