Системи відеоспостереження для максимального захисту від грабежу

11.02.2019

Системи відеоспостереження та охорони призначені для візуального контролю обстановки на об'єкті, що охороняється. У поєднанні з сигналізацією відеообладнання робить систему безпеки максимально ефективною. Також комплекс може використовуватися для контролю роботи персоналу.

Складаються такі системи з програмного забезпечення і записуючих пристроїв. Ключовим елементом відеоспостереження системи є камери. Їх підбирають в залежності від умов і місця використання. Існують вуличні відеокамери. Вони не сприйнятливі до перепадів температури, вологості, мають міцний корпус. Важливим нюансом є можливість нічної зйомки.

Корпус камер також може відрізнятися. З найбільш поширених — купольні та циліндричні. Останні найчастіше застосовуються для моніторингу території зовні.

Кут огляду камер може бути фіксованим і варіофокальним (керованим). Пристрої другого типу не статичні і дозволяють вести спостереження за великим периметром.

Сигнал між пристроями передається по кабелю або за допомогою радіоканалу.

Для надійної та безперебійної роботи використовуються джерела живлення. Бездротові пристрої можуть мати автономну акумуляторну батарею, яка потребує періодичної заміни. В силу даних особливостей обладнання отримало широку сферу застосування. Підходять такі системи відеоспостереження для дачі, віддалених ділянок.

Онлайн-спостереження за об'єктом передбачає наявність монітора. Він працює безперервно. У деяких випадках доцільно використовувати підсилювачі сигналу. Пристрій захисту від перенапруги дозволить захистити обладнання від попадання блискавки.

Проектуються дротові та бездротові системи відеоспостереження фахівцями, які враховують всі особливості об'єкта, території, підбирають відповідне обладнання.

Компанія «Захід-Холдінг» виконає монтаж та налаштування комплексу. Ми працюємо тільки з сертифікованої технікою. У нашому штаті кваліфіковані співробітники з досвідом роботи в охоронних і правоохоронних структурах.

Поділіться новиною з друзями
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від Захід-Холдингу
Ваш емейл