Периметральна охорона приватного будинку

10.12.2018

Охорона периметру приватного будинку — то, з чого починається охоронна сигналізація. При цьому комплекс може бути і самостійною системою безпеки. Обладнання миттєво зреагує на тварину або зловмисника, який несанкціоновано проник на об'єкт.

Периметральні датчики дають найкращий результат в поєднанні з відеоспостереженням. Підходять не тільки для приватних потреб, з їх допомогою можна контролювати відкриті склади, автостоянки та інші об'єкти.

Монтаж системи виконується з урахуванням наступних факторів:

· розмірів периметру;

· конфігурації та типу огорожі;

· наявності на території природних перешкод у вигляді річок, дерев, скель та інших особливостей рельєфу.

Периметральна охорона приватного будинку Київ буває різних типів: ємнісна, вібраційна, радіохвильова, радіопроменева, інфрачервона. Датчики, що використовуються в системах, розрізняються за зоною дії, мають різну ширину і висоту невидимої «стіни». Фахівці підкажуть, який тип обладнання підійде в тому чи іншому випадку.

За необхідністю, а також в силу особливостей рельєфу території, що охороняється можна задати кілька рубежів охорони.

Охорона периметра будинку від компанії «Агентство безпеки» — це висока якість і гарантований захист вашого нерухомого майна.

Наша організація надає охоронні послуги широкого спектру — від охорони житла до супроводу транспорту і вантажів. Власні групи швидкого реагування виїжджають на місце події протягом декількох хвилин. Сучасне обладнання працює чітко і надійно.

Поділіться новиною з друзями
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від Захід-Холдингу
Ваш емейл