Яку сигналізацію вибрати? Сама надійна охорона майна

02.03.2019

Як захистити квартиру від крадіжки? Це питання актуальне в будь-який час року. Варіантів в даному випадку декілька. Спробуємо розібрати найпопулярніші і ефективні.

Найпростіший спосіб захистити житло від вторгнення зловмисників — встановити решітки на вікна. Цей метод буде корисний жителям перших і останніх поверхів. Найнадійніші конструкції виготовлені з прута з квадратним перетином діаметром до 16 мм. Скло можна покрити броньованою плівкою. Вона захистить від удару. Спеціальні замки на вікнах ще більше ускладнять завдання грабіжникам.

Двері краще використовувати металеві, вони надійніші за дерев'яні. Ребра жорсткості зроблять конструкцію максимально міцною. Обирайте такі двері, на яких полотно не має швів.

Замки обирайте декількох систем. Найбільш оптимальний — сувальдний тип.

Тим, хто серйозно стурбований, як захистити свою квартиру від злодіїв варто подумати про встановлення сигналізації. Це найбільш ефективний спосіб запобігання грабежів.

Система безпеки включає базовий комплект обладнання. Датчики є її «очима». Існують прилади, що реагують на рух, розбиття вікон, відкриття дверей/вікон. З додаткового обладнання можна використовувати датчики витоку газу і затоплення.

Всі дані від датчиків надходять на приймально-контрольний прилад. У разі спрацювання системи тривожний сигнал надійде на центральний пульт охорони. Наряд групи швидкого реагування протягом декількох хвилин буде на місці виклику.

Максимальний ефект система безпеки дає в поєднанні з пристроями відеоспостереження. Користувач може спостерігати в реальному часі за тим, що відбувається в приміщенні з будь-якої точки за умови доступу до інтернету.

Компанія «Захід-Холдінг» підкаже, як захистити квартиру від крадіжки. Наші фахівці розроблять проект, підберуть оптимальну кількість пристроїв і виконають пуско-налагоджувальні роботи.

Поділіться новиною з друзями
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від Захід-Холдингу
Ваш емейл