Де застосовується СКУД?

13.02.2019

Системи обліку робочого часу і контролю доступу (СКУД) — ефективний засіб для зовнішньої і внутрішньої безпеки. Обладнання не дозволить стороннім проникнути на територію, що охороняється або всередину приміщення. Крім того, технології дають можливість контролювати роботу персоналу, а також дотримання ними робочого графіка.

Принцип роботи системи контролю доступу в приміщення полягає в зборі та систематизації даних між пристроями комплексу. При цьому вирішуються найрізноманітніші завдання:

  • огорожа об'єкта від проникнення сторонніх;
  • контроль в'їзду/виїзду транспортних засобів;
  • обмеження доступу до певних приміщень персоналу;
  • установка індивідуальних графіків співробітникам.

СКУД можуть використовуватися на будь-яких об'єктах, в тому числі і в приватній нерухомості. З офіційних установ монтаж системи контролю доступу та обліку робочого часу може бути цікавий заводам, виробничим підприємствам, діловим і торговим центрам, офісам, готелям, автостоянкам. Це досить великі об'єкти, яким підійдуть мережеві СКУД. Автономні системи раціонально використовувати в невеликих офісних приміщеннях, заміських будинках.

Структурам підвищеної секретності, наприклад банкам, підійдуть системи відеоспостереження та контролю доступу, що спрацьовують на біометричні дані (відбиток пальця, сітківка ока, форма обличчя).

Незалежно від типу комплексу кожен з них включає стандартний набір технічних засобів:

  • ідентифікатори — фізичні носії (електронні ключі, карти, брелоки) або біометрія;
  • зчитувачі — обладнання, яке фіксує дані з ідентифікатора;
  • контролери — «мозок» системи, що приймає рішення про блокування або надання доступу;
  • виконавчі пристрої — замки, турнікети, шлагбауми.

Монтаж системи контролю доступу дозволяє відстежувати ситуацію на об'єкті у безперервному режимі, вести контроль відвідуваності і відповідну аналітику, оптимізувати штат охорони.

Компанія «Захід-Холдінг» підготує проект СКУД, в якому врахує побажання замовника і індивідуальні особливості об'єкта. Наші фахівці виконають монтаж системи контролю та управління доступом, налаштування і введуть комплекс в роботу.

Ми надаємо охоронні послуги з 2016 року. Серед іншого ми забезпечуємо комплексний захист підприємств від несанкціонованого проникнення зловмисників і витоку інформації.

Поділіться новиною з друзями
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від Захід-Холдингу
Ваш емейл