Де використовуються системи контролю доступу?

07.02.2019

Системи контролю доступу СКД — необхідність, без якої не обійтися на підприємстві і навіть приватні будинки з метою безпеки цілком можуть бути обладнані відповідними приладами.

СКД дозволяє відстежувати доступ в приміщення, що охороняється, а також контролювати прихід/вихід персоналу. Дані про кожного, хто проходить через контрольний пункт, фіксуються в системі. Якщо користувач має право доступу, він вільно переміщається по території, стороннім відвідувачам прохід закритий.

 

Найчастіше СКД встановлюється на:

  • прохідних;
  • особливо секретних приміщеннях;
  • стоянках підприємства.

Залежно від тих чи інших завдань можна встановлювати співробітникам індивідуальний графік роботи, забороняти доступ до певних приміщень. В даному випадку найбільш ефективно діють біометричні системи контролю доступу. Вони реагують на відбиток пальця, сітківку ока, форму обличчя, забезпечуючи максимальний рівень захисту, оскільки ці особливості індивідуальні.

Будь-яка система контролю доступу складається з певного набору пристроїв. На вході в приміщення, кабінет або безпосередньо офіс встановлюється зчитувач — прилад, який збирає дані з ідентифікатора. Ним може бути фізичний носій (карта, брелок, ключ) або біометрія. Отримані дані відправляються зі зчитувача на контролер, який приймає рішення про надання або заборону доступу.

Важливим елементом системи є виконавчі пристрої — турнікети, засувки, шлагбауми. Найчастіше застосовуються електронні замки.

СКД можуть використовуватися в ділових і торгових центрах, заводах, невеликих офісних приміщеннях і навіть у приватних будинках. Системи контролю доступу по відбитку пальця підійдуть для організацій з підвищеним рівнем секретності, наприклад, фінансових структур.

Важливим є простота роботи комплексу та зручність його налаштування, а також додатковим плюсом буде оптимальне співвідношення ціни і якості.

Максимальний результат біометричні системи контролю доступу Україна дають у поєднанні з комплексом відеоспостереження, але тільки за умови якісного монтажу.

Компанія «Захід-Холдінг» спеціалізується на охоронних послугах для фізичних осіб і бізнесу. Ми пропонуємо комплексні рішення в сфері безпеки, індивідуальні проекти, монтаж та гарантії якості.

Поділіться новиною з друзями
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від Захід-Холдингу
Ваш емейл