Чим виправдане використання технічних засобів у комплексі охоронних заходів

22.06.2018

Більшість сучасних охоронних агенцій та компаній у своїй роботі використовує спеціалізовані технічні засоби. І «ЗАХІД-ХОЛДІНГ» не став виключенням. Раніше наші клієнти частіше надавали перевагу лише фізичній охороні, проте з часом стало зрозуміло, що техніка все ж таки дозволяє значно покращити якість наданих послуг, забезпечує їх комплексність, стає провідним інструментом у попередженні протиправних дій, надає можливість швидше розібратися у надзвичайних ситуаціях, проаналізувати їх причини та наслідки.

Які технічні засоби використовуються у роботі охоронних агенцій?

  • Камери відео-спостереження. Їх розташовують у місцях потенційної небезпеки, в які можуть проникнути сторонні або у яких може бути здійснена крадіжка, зокрема, біля ліфтів, на сходах, пропускних пунктах промислових та інших бізнес-підприємств, у касових зонах, банківських приміщеннях. Вони дозволяють цілодобово вести спостереження та здійснювати контроль, незалежно від того, чи забезпечується фізична охорона.
  • Сигналізація та тривожні кнопки. Незамінні атрибути охорони складів, приватних будинків, квартир, гаражів та інших площ. Вони попереджають про порушення меж власності, запобігають рейдерським атакам, дозволяють працівникам агенції оперативно дізнатися про це та прибути на місце пригоди.
  • Засоби технічного захисту інформації. З їх допомогою можливо захистити комп’ютерне обладнання від вірусів, хакерського проникнення в мережу, викрадення баз даних та внутрішньої документації. Вони встановлюються таким чином, щоб захистити всі комп’ютери в офісі, забезпечити комфорт та впевненість працівників.

Технічні засоби, використовувані у «ЗАХІД-ХОЛДІНГ» відповідають усім сучасним вимогам, підходять для застосування у будь-яких умовах, постійно підлягають технічному огляду, що мінімізує ризик їх несправності.

Поділіться новиною з друзями
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від Захід-Холдингу
Ваш емейл