3:0 В ТВОЮ КОРИСТЬ

25.07.2019

 

Регламент надання послуги «3:0 НА ТВОЮ КОРИСТЬ»

 

З 2019 року лідер охоронних послуг в Україні - ТОВ «ЗАХІД-ХОЛДІНГ» пропонує усім бажаючим скористатися новою послугою: «3:0 НА ТВОЮ КОРИСТЬ» (надалі – Послуга)

Зміст послуги

 

Завдяки запровадженню нової акційної пропозиції від ТОВ «ЗАХІД-ХОЛДІНГ», користувачі, які бажають підключитись до послуг охорони та забезпечити безпеку своїх квартир за допомогою охоронного обладнання AJAX, зможуть скористатися послугою «3:0 НА ТВОЮ КОРИСТЬ».

За умовами участі у акційній пропозиції, користувачу необхідно придбати мінімальний комплект «AJAX» StarterКitза необхідністю доукомплектовати додатковим обладнанням в ТОВ «ЗАХІД-ХОЛДІНГ», здійснити перший платіж у розмірі 3 грн. 00 коп. (три грн. 00 коп.) з урахуванням ПДВ, згідно умов договору, за перших три місяці. Надалі, починаючи з 4 місяця, щомісячно вносити абонентську плату у розмірі 250 гривень 00 коп. (двісті п’ятдесят грн. 00 коп. без урахування ПДВ).

 

Згідно з пропозицією «3:0 НА ТВОЮ КОРИСТЬ», за умови купівлі Ajax StarterKit клієнт отримує послугу наступного наповнення:

- Монтаж обладнання «AJAX» ;

- Три місяці без абонентської плати*;

- Послугу підключення до ПЦС;

- 2 виїзди на місяць групи швидкого реагування;

- Мінімальний час приїзду наряду на тривогу;

- Налагодження мобільного додатку для управління охоронним обладнанням і контролем приміщень (версії для Android і iOS) ;

- Послугу «персональний менеджер» ;

Управління та контроль сигналізацією здійснюється дистанційно, зі смартфонів/ брелоку, або за допомогою клавіатури. Якщо тривога спрацює, абонент отримає повідомлення і йому надійде телефонний дзвінок. За допомогою програми для смартфона, крім зазначених опцій, можна дізнатися статус охорони житла в реальному часі та керувати обладнанням в режимі онлайн. Якщо датчик спрацює або зв'язок з обладнанням зникне, власнику житла і «ЗАХІД-ХОЛДІНГ» надійде сигнал тривоги. Наряд охоронної компанії відразу виїжджає на місце події.

* Під терміном «Три місяці без абонентської плати*» слід приймати платіж з першого по третій місяць включно у розмірі 1грн. 00 коп. в місяць (одна грн.00коп.) з урахуванням ПДВ.

 

Мета проведення

 

Метою запровадження послуги ««3:0 НА ТВОЮ КОРИСТЬ» є залучення нових клієнтів та підвищення лояльності вже існуючих клієнтів ТОВ «ЗАХІД-ХОЛДІНГ» на території України за рахунок проведення даної рекламної пропозиції.

 

Умови надання послуги

 

Отримати послугу може будь-який дієздатний громадянин України, якому на момент запровадження послуги (укладання договору – для нових клієнтів) виповнилося 18 років або будь-яка фізична особа зареєстрована на території України, за умови наявності у особи правоустановчих документів на приміщення, яке буде передано під охорону.

Для початку отримання послуг необхідно подати заявку до контакт-центру охорони за номером 0800-500-507 (безкоштовно для дзвінків зі стаціонарних телефонів на території України), протягом періоду запровадження послуги «3:0 НА ТВОЮ КОРИСТЬ», шляхом замовлення у глобальній мережі Інтернет за адресою: http://z-h.com.uaабо замовити у офіційного представника компанії

 

Вартість послуги

 

За умовами підключення до послуги «3:0 НА ТВОЮ КОРИСТЬ», клієнт сплачує перший платіж у розмірі 3 грн. 00 коп. (три грн. 00 коп.) з урахуванням ПДВ згідно умов договору, за перших три місяці. Надалі, починаючи з 4 місяця, щомісячно вносить абонентську плату у розмірі 250 гривень 00 коп. (двісті п’ятдесят грн. 00 коп. без урахування ПДВ). У вартість входить повний пакет передбачений договором на послуги охоронної компанії – від супроводу клієнта, до виїзду за спрацюванням сигналізації, передача даних з приладу. Клієнт не сплачує за монтажні роботи та налаштування мобільного додатку.

              

 

Територія надання послуги

 

На першому етапі запровадження послуги «3:0 НА ТВОЮ КОРИСТЬ» буде доступна у наступних містах на території України (далі - «Місце запровадження послуги»), а саме: Львов, Київ, Дніпро, Запоріжжя, Павлоград, Кривий Ріг, Маріуполь, Кам’янске, Нікополь. Надалі послуга «3:0 НА ТВОЮ КОРИСТЬ» буде доступна по всій території України.

 

Період реалізації послуги «3:0 НА ТВОЮ КОРИСТЬ»

Актуальність підключення послуги з 25.07.2019 р. по 31.12.2019 р.

 

 

 

 

Поділіться новиною з друзями
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від Захід-Холдингу
Ваш емейл